- autor: sobotka93, 2014-07-28 11:33
-
Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej zatwierdził dziś szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2014/2015 dla IV ligi. Drużyna Motoru ligę zainauguruje na własnym stadionie 10 sierpnia w spotkaniu z Pisą Barczewo.
Terminarz rundy jesiennej w sezonie 2014/15
Kolejka 1 | | | | |
2014-08-09 16:00 | | MKS Mrągowia Mrągowo | - : - | DKS Dobre Miasto |
2014-08-09 16:00 | | GKS LZS Start Kozłowo | - : - | GKS Mamry Giżycko |
2014-08-09 16:00 | | MKS Błękitni Orneta | - : - | GZPN Omulew Wielbark |
2014-08-09 16:00 | | MBKS Victoria Bartoszyce | - : - | MKS Zatoka Braniewo |
2014-08-09 17:00 | | KKS Warmia Olsztyn | - : - | OKS Stomil II Olsztyn |
2014-08-09 18:00 | | KS Polonia Pasłęk | - : - | GLKS Warmiak Łukta |
2014-08-10 16:00 | | MLKS Szynaka Motor Lubawa | - : - | GKS Pisa Barczewo |
2014-08-10 16:00 | | KKS Granica Kętrzyn | - : - | GKS LZS Wikielec |
Kolejka 2 | | | | |
2014-08-13 17:00 | | DKS Dobre Miasto | - : - | MKS Zatoka Braniewo |
2014-08-13 17:00 | | GZPN Omulew Wielbark | - : - | MBKS Victoria Bartoszyce |
2014-08-13 17:00 | | GLKS Warmiak Łukta | - : - | MKS Błękitni Orneta |
2014-08-13 17:00 | | GKS Mamry Giżycko | - : - | KKS Warmia Olsztyn |
2014-08-13 17:00 | | GKS LZS Wikielec | - : - | GKS LZS Start Kozłowo |
2014-08-13 17:00 | | GKS Pisa Barczewo | - : - | KKS Granica Kętrzyn |
2014-08-13 17:00 | | MKS Mrągowia Mrągowo | - : - | MLKS Szynaka Motor Lubawa |
2014-08-13 17:30 | Żytnia 71, Olsztyn | OKS Stomil II Olsztyn | - : - | KS Polonia Pasłęk |
Kolejka 3 | | | | |
2014-08-16 16:00 | | GKS LZS Start Kozłowo | - : - | GKS Pisa Barczewo |
2014-08-16 16:00 | | MKS Błękitni Orneta | - : - | OKS Stomil II Olsztyn |
2014-08-16 16:00 | | MBKS Victoria Bartoszyce | - : - | GLKS Warmiak Łukta |
2014-08-16 16:00 | | MKS Zatoka Braniewo | - : - | GZPN Omulew Wielbark |
2014-08-16 18:00 | | KS Polonia Pasłęk | - : - | GKS Mamry Giżycko |
2014-08-17 16:00 | | MLKS Szynaka Motor Lubawa | - : - | DKS Dobre Miasto |
2014-08-17 16:00 | | KKS Granica Kętrzyn | - : - | MKS Mrągowia Mrągowo |
2014-08-17 17:30 | | KKS Warmia Olsztyn | - : - | GKS LZS Wikielec |
Kolejka 4 | | | | |
2014-08-23 16:00 | | DKS Dobre Miasto | - : - | GZPN Omulew Wielbark |
2014-08-23 16:00 | | GKS Mamry Giżycko | - : - | MKS Błękitni Orneta |
2014-08-23 16:00 | | MKS Mrągowia Mrągowo | - : - | GKS LZS Start Kozłowo |
2014-08-23 16:00 | | MLKS Szynaka Motor Lubawa | - : - | KKS Granica Kętrzyn |
2014-08-23 17:00 | | GLKS Warmiak Łukta | - : - | MKS Zatoka Braniewo |
2014-08-23 17:00 | | GKS Pisa Barczewo | - : - | KKS Warmia Olsztyn |
2014-08-24 17:00 | | GKS LZS Wikielec | - : - | KS Polonia Pasłęk |
2014-08-24 17:30 | Żytnia 71, Olsztyn | OKS Stomil II Olsztyn | - : - | MBKS Victoria Bartoszyce |
Kolejka 5 | | | | |
2014-08-27 17:00 | | KKS Granica Kętrzyn | - : - | DKS Dobre Miasto |
2014-08-27 17:00 | | GKS LZS Start Kozłowo | - : - | MLKS Szynaka Motor Lubawa |
2014-08-27 17:00 | | KKS Warmia Olsztyn | - : - | MKS Mrągowia Mrągowo |
2014-08-27 17:00 | | KS Polonia Pasłęk | - : - | GKS Pisa Barczewo |
2014-08-27 17:00 | | MKS Błękitni Orneta | - : - | GKS LZS Wikielec |
2014-08-27 17:00 | | MBKS Victoria Bartoszyce | - : - | GKS Mamry Giżycko |
2014-08-27 17:00 | | MKS Zatoka Braniewo | - : - | OKS Stomil II Olsztyn |
2014-08-27 17:00 | | GZPN Omulew Wielbark | - : - | GLKS Warmiak Łukta |
Kolejka 6 | | | | |
2014-08-30 16:00 | | GKS Mamry Giżycko | - : - | MKS Zatoka Braniewo |
2014-08-30 16:00 | | MKS Mrągowia Mrągowo | - : - | KS Polonia Pasłęk |
2014-08-30 16:00 | | MLKS Szynaka Motor Lubawa | - : - | KKS Warmia Olsztyn |
2014-08-30 17:00 | | DKS Dobre Miasto | - : - | GLKS Warmiak Łukta |
2014-08-30 17:00 | | GKS LZS Wikielec | - : - | MBKS Victoria Bartoszyce |
2014-08-30 17:00 | | GKS Pisa Barczewo | - : - | MKS Błękitni Orneta |
2014-08-31 16:00 | | KKS Granica Kętrzyn | - : - | GKS LZS Start Kozłowo |
2014-08-31 17:00 | Żytnia 71, Olsztyn | OKS Stomil II Olsztyn | - : - | GZPN Omulew Wielbark |
Kolejka 7 | | | | |
2014-09-06 16:00 | | GKS LZS Start Kozłowo | - : - | DKS Dobre Miasto |
2014-09-06 16:00 | | MKS Błękitni Orneta | - : - | MKS Mrągowia Mrągowo |
2014-09-06 16:00 | | MBKS Victoria Bartoszyce | - : - | GKS Pisa Barczewo |
2014-09-06 16:00 | | MKS Zatoka Braniewo | - : - | GKS LZS Wikielec |
2014-09-06 17:00 | | KKS Warmia Olsztyn | - : - | KKS Granica Kętrzyn |
2014-09-06 17:00 | | KS Polonia Pasłęk | - : - | MLKS Szynaka Motor Lubawa |
2014-09-06 17:00 | | GLKS Warmiak Łukta | - : - | OKS Stomil II Olsztyn |
2014-09-07 16:00 | | GZPN Omulew Wielbark | - : - | GKS Mamry Giżycko |
Kolejka 8 | | | | |
2014-09-13 16:00 | | DKS Dobre Miasto | - : - | OKS Stomil II Olsztyn |
2014-09-13 16:00 | | GKS Mamry Giżycko | - : - | GLKS Warmiak Łukta |
2014-09-13 16:00 | | MKS Mrągowia Mrągowo | - : - | MBKS Victoria Bartoszyce |
2014-09-13 16:00 | | MLKS Szynaka Motor Lubawa | - : - | MKS Błękitni Orneta |
2014-09-13 16:00 | | GKS LZS Start Kozłowo | - : - | KKS Warmia Olsztyn |
2014-09-13 16:30 | | GKS Pisa Barczewo | - : - | MKS Zatoka Braniewo |
2014-09-13 17:00 | | GKS LZS Wikielec | - : - | GZPN Omulew Wielbark |
2014-09-14 16:00 | | KKS Granica Kętrzyn | - : - | KS Polonia Pasłęk |
Kolejka 9 | | | | |
2014-09-20 16:00 | | KKS Warmia Olsztyn | - : - | DKS Dobre Miasto |
2014-09-20 16:00 | | MKS Błękitni Orneta | - : - | KKS Granica Kętrzyn |
2014-09-20 16:00 | | MBKS Victoria Bartoszyce | - : - | MLKS Szynaka Motor Lubawa |
2014-09-20 16:00 | | MKS Zatoka Braniewo | - : - | MKS Mrągowia Mrągowo |
2014-09-20 16:00 | | GLKS Warmiak Łukta | - : - | GKS LZS Wikielec |
2014-09-20 16:30 | | KS Polonia Pasłęk | - : - | GKS LZS Start Kozłowo |
2014-09-21 16:00 | | GZPN Omulew Wielbark | - : - | GKS Pisa Barczewo |
2014-09-21 16:30 | Żytnia 71, Olsztyn | OKS Stomil II Olsztyn | - : - | GKS Mamry Giżycko |
Kolejka 10 | | | | |
2014-09-27 16:00 | | DKS Dobre Miasto | - : - | GKS Mamry Giżycko |
2014-09-27 16:00 | | GKS LZS Wikielec | - : - | OKS Stomil II Olsztyn |
2014-09-27 16:00 | | GKS Pisa Barczewo | - : - | GLKS Warmiak Łukta |
2014-09-27 16:00 | | MKS Mrągowia Mrągowo | - : - | GZPN Omulew Wielbark |
2014-09-27 16:00 | | MLKS Szynaka Motor Lubawa | - : - | MKS Zatoka Braniewo |
2014-09-27 16:00 | | GKS LZS Start Kozłowo | - : - | MKS Błękitni Orneta |
2014-09-28 16:00 | | KKS Granica Kętrzyn | - : - | MBKS Victoria Bartoszyce |
2014-09-28 16:00 | | KKS Warmia Olsztyn | - : - | KS Polonia Pasłęk |
Kolejka 11 | | | | |
2014-10-04 15:00 | | GLKS Warmiak Łukta | - : - | MKS Mrągowia Mrągowo |
2014-10-04 16:00 | | KS Polonia Pasłęk | - : - | DKS Dobre Miasto |
2014-10-04 16:00 | | MKS Błękitni Orneta | - : - | KKS Warmia Olsztyn |
2014-10-04 16:00 | | MBKS Victoria Bartoszyce | - : - | GKS LZS Start Kozłowo |
2014-10-04 16:00 | | MKS Zatoka Braniewo | - : - | KKS Granica Kętrzyn |
2014-10-04 16:00 | | GKS Mamry Giżycko | - : - | GKS LZS Wikielec |
2014-10-05 16:00 | | GZPN Omulew Wielbark | - : - | MLKS Szynaka Motor Lubawa |
2014-10-05 16:00 | Żytnia 71, Olsztyn | OKS Stomil II Olsztyn | - : - | GKS Pisa Barczewo |
Kolejka 12 | | | | |
2014-10-11 15:00 | | KS Polonia Pasłęk | - : - | MKS Błękitni Orneta |
2014-10-11 15:30 | | DKS Dobre Miasto | - : - | GKS LZS Wikielec |
2014-10-11 15:30 | | GKS Pisa Barczewo | - : - | GKS Mamry Giżycko |
2014-10-11 15:30 | | MKS Mrągowia Mrągowo | - : - | OKS Stomil II Olsztyn |
2014-10-11 15:30 | | MLKS Szynaka Motor Lubawa | - : - | GLKS Warmiak Łukta |
2014-10-11 15:30 | | GKS LZS Start Kozłowo | - : - | MKS Zatoka Braniewo |
2014-10-12 15:00 | | KKS Warmia Olsztyn | - : - | MBKS Victoria Bartoszyce |
2014-10-12 15:30 | | KKS Granica Kętrzyn | - : - | GZPN Omulew Wielbark |
Kolejka 13 | | | | |
2014-10-18 15:00 | | MKS Błękitni Orneta | - : - | DKS Dobre Miasto |
2014-10-18 15:00 | | MBKS Victoria Bartoszyce | - : - | KS Polonia Pasłęk |
2014-10-18 15:00 | | MKS Zatoka Braniewo | - : - | KKS Warmia Olsztyn |
2014-10-18 15:00 | | GLKS Warmiak Łukta | - : - | KKS Granica Kętrzyn |
2014-10-18 15:00 | | GKS Mamry Giżycko | - : - | MKS Mrągowia Mrągowo |
2014-10-18 17:00 | | GKS LZS Wikielec | - : - | GKS Pisa Barczewo |
2014-10-19 15:00 | | GZPN Omulew Wielbark | - : - | GKS LZS Start Kozłowo |
2014-10-19 15:00 | Żytnia 71, Olsztyn | OKS Stomil II Olsztyn | - : - | MLKS Szynaka Motor Lubawa |
Kolejka 14 | | | | |
2014-10-25 15:00 | | DKS Dobre Miasto | - : - | GKS Pisa Barczewo |
2014-10-25 15:00 | | MKS Mrągowia Mrągowo | - : - | GKS LZS Wikielec |
2014-10-25 15:00 | | MLKS Szynaka Motor Lubawa | - : - | GKS Mamry Giżycko |
2014-10-25 15:00 | | GKS LZS Start Kozłowo | - : - | GLKS Warmiak Łukta |
2014-10-25 15:00 | | KS Polonia Pasłęk | - : - | MKS Zatoka Braniewo |
2014-10-25 15:00 | | MKS Błękitni Orneta | - : - | MBKS Victoria Bartoszyce |
2014-10-26 14:00 | | KKS Granica Kętrzyn | - : - | OKS Stomil II Olsztyn |
2014-10-26 14:00 | | KKS Warmia Olsztyn | - : - | GZPN Omulew Wielbark |
Kolejka 15 | | | | |
2014-11-02 13:30 | | MBKS Victoria Bartoszyce | - : - | DKS Dobre Miasto |
2014-11-02 13:30 | | MKS Zatoka Braniewo | - : - | MKS Błękitni Orneta |
2014-11-02 13:30 | | GZPN Omulew Wielbark | - : - | KS Polonia Pasłęk |
2014-11-02 13:30 | | GLKS Warmiak Łukta | - : - | KKS Warmia Olsztyn |
2014-11-02 13:30 | Żytnia 71, Olsztyn | OKS Stomil II Olsztyn | - : - | GKS LZS Start Kozłowo |
2014-11-02 13:30 | | GKS Mamry Giżycko | - : - | KKS Granica Kętrzyn |
2014-11-02 13:30 | | GKS LZS Wikielec | - : - | MLKS Szynaka Motor Lubawa |
2014-11-02 13:30 | | GKS Pisa Barczewo | - : - | MKS Mrągowia Mrągowo |