Zmowa milczenia w Motorze Lubawa

• autor: krotek93, 2014-07-08 01:07

Od zakończenia sezonu 2013/14 i spadku lubawskiego Motoru do IV ligi nie mamy żadnych oficjalnych informacji o sytuacji w klubie.

Ostatni mecz ligowy Motorowcy rozegrali 7 czerwca. Od zakończnia rozgrywek minął już miesiąc, a z klubu nie napłyneły żadne oficjalne informacje. W związku z tym próbowaliśmy nawiązać kontakt z pełniącym funkcję prezesa Michałem Szynaka. Niestety Pan prezes unika jakichkolwiek rozmów z nami. Komentarza grzecznie odmówił również jeden z członków zarządu. Próba telefonu do dotychczasowego trenera Marka Olejniczaka także zakończyła się niepowodzeniem.

Od jednego z zawodników nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że wznowienie treningów zaplanowano na 7 lipca. Trudno jednak nam powiedzieć na ile ta informacja jest prawdziwa.

W zaistniałej sytuacji zadajemy sobie pytanie, co takiego dzieje się w klubie, że działacze odmawiają komentarza. Na pewno jest to niepokojące, a także nieprofesjonalne ze strony prezesa. Z niecierpliwością czekamy na oficjalne wieści z klubu.

autor: henrych 2014-07-21 12:13:14

Profil henrych w Futbolowo Arkadiusz Matz ma być trenerem IV-ligowego Szynaka Motoru. W poniedziałek, 21. lipca, po raz pierwszy ma się spotkać z piłkarzami i zarządem lubawskiego klubu.

To informacja nieoficjalna, ale niemal 100-procentowo pewna. Arkadiusz Matz był w przeszłości m.in. kierownikiem polskiej reprezentacji olimpijskiej za czasów Pawła Janasa, prowadził drużyny Concordii Elbląg (juniorów w lidze wojewódzkiej i seniorów w II lidze), a także piastował funkcję wiceprezesa Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.
Z zebranych przez nas informacji wynika, że jest znakomitym organizatorem, bardzo oddanym swojej pracy. Taki człowiek na pewno przydałby się w Szynaka Motorze, ale ważne, by był ponadto także dobrym szkoleniowcem…