Aktualności

Motor Lubawa w sezonie 2013/14

• autor: krotek93, 2014-06-19 11:54

Przygotowaliśmy krótkie podsumowanie sezonu 2013/14 w wykonaniu seniorów Motoru Lubawa.

10 sierpnia 2013 roku - Inauguracja sezonu 2013/14. Motor Lubawa przegrywa na wyjeździe z Mrągowią Mrągowo 1:2

25 września 2013 roku - Mecz 1/32 Wojewódzkiego Pucharu Polski. GSZS Rybno 0:3 Motor Lubawa.

16 października 2013 roku - 1/16 finału WPP. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:4 Motor Lubawa

30 listopada 2013 roku - Ostatnia, 19. kolejka rundy jesiennej. Motorowcy kończą rok z dorobkiem 21 punktów na 13. pozycji.

8 marca 2014 roku - Początek rundy wiosennej. Motor przegrywa w Łomży 0:1.

4 kwietnia 2014 roku - Marek Czachorowski przestaje być trenerem Motoru. Po raz kolejny szkoleniowcem lubawian zostaje Marek Olejniczak

7 maja 2014 roku - 1/8 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Motor wyeliminowuje obrońcę tytułu - GKS Wikielec po zwycięstwie 1:0.

21 maja 2014 roku - Ćwierćfinał WPP. Motorowcy wygrywają z Olimpią Olsztynek 1:0.

28 maja 2014 roku - W półfinałowym meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski Motor Lubawa przegrywa w Ostródzie z Sokołem 2:0.

7 czerwca 2014 roku - Ostatnia kolejka rozgrywek ligowych. Motor kończy sezon na 15 miejscu w tabeli z dorobkiem 34 punktów i spada do IV ligi.

Statystyki zawodników:

Najwięcej rozegranych spotkań - Bazyli Jabłonowski (34 mecze)

Najwięcej zdobytych bramek w lidze - Bazyli Jabłonowski (12 goli) , średnio bramka co 229 minut

Najwięcej zdobytych bramek w pucharze - Marek Śnieżawski i Christian Klein (po 2 gole)

Najwięcej minut na boisku - Paweł Kolcz (2852 minuty), średnio każdy rozegrany mecz po 90 minut