Aktualności

Bez niespodzianki w Ostródzie

• autor: krotek93, 2014-05-23 20:05

Sokół Ostróda 4:0 Szynaka Motor Lubawa (2:0)

W meczu 32. kolejki rozgrywek III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Szynaka Motor Lubawa przegrał z liderującym Sokołem Ostróda 0:4.

Mecz w Ostródzie całkowicie należał do gospodarzy. Motor w przeciągu całego spotkanie nie stworzył praktycznie żadnej bramkowej okazji. Pierwsze minuty gry to spokojna gra obu zespołów, bez forsowania tempa. Ostródzianie pierwszą groźną akcję przeprowadzili w 15. minucie. Kamil Smyt dośrodkował z prawej strony boiska w pole karne gości, gdzie z pięciu metrów, strzałem głową bramkarza Motorowców pokonał Krystian Słowicki. Dwie minuty później ten sam zawodnik próbując silnie dośrodkować z lewej strony placu gry zmylił Dawida Kręta zdobywając gola. Do przerwy 0:2.

W drugiej połowie Sawicki zdobył swojego trzeciego gola w tym meczu i w 59. minucie cieszył się hattrickiem. Wynik spotkania w 86. minucie ustalił były napastnik Motoru - Piotr Piceluk.

Po zwycięstwie nad Motorem Lubawa Sokół został mistrzem III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej i zagra w barażach o awans do II ligi.

Skład Motoru

Kręt - Wietecha, Kolcz, Waląg (58' Nowiński), Lewalski, Remiszewski (74' Świgoń), Rzeźnikiewicz, Maj, Mederski (64' Ksiuk), Jabłonowski, Śnieżawski (83' Narojczyk)