Aktualności

Wysoka porażka w Narewce

• autor: krotek93, 2014-05-10 19:48

LZS Narewka 4:0 Szynaka Motor Lubawa (1:0)

W meczu 30. kolejki rozgrywek III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Szynaka Motor Lubawa przegrał na wyjeździe z zespołem LZS Narewka 4:0.

herb: 90minut

Po ligowym zwycięstwie z Barkasem Tolkmicko i wygranej w meczu Pucharowym z GKS Wikielec przyszedł czas porażki dla Motoru. W Narewce lubawianie nie zagrali tak jak oczekiwano.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiej porażki, ponieważ po bramce Bartosza Stachelskiego w 37 minucie "Motorowcy" schodzili do szatni z jednobramkową stratą. W drugiej połowie było o wiele gorzej. W 54 minucie Stachelski zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. Kilka minut później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Michał Maj. Wtedy było już jasne, że gościom będzie bardzo ciężko o pozytywny wynik. W 65 minucie na 3:0 podwyższa Damian Zubowski, a jedenaście minut później swojego trzeciego gola w tym meczu zdobywa Bartosz Stachelski. Wynik nie uległ już zmianie. Dodatkowo od 81 minuty Motor grał w dziewiątkę, ponieważ czerwoną kartkę ujrzał Marek Śnieżawski.