Aktualności

Wielki Piątek nie dla Motoru

• autor: sobotka93, 2014-04-18 18:50

Dąb Dąbrowa Białostocka 5:1 Szynaka Motor Lubawa (1:1)

W spotkaniu 26. kolejki o mistrzostwo III ligi drużyna Szynaka Motoru przegrała na wyjeździe z Dębem Dąbrowa Białostocka 5:1. Honorową bramkę dla naszej drużyny zdobył Bazyli Jabłonowski.

Bardzo nieudanie zakończył się mecz dla podopiecznych Marka Olejniczaka. Po dwóch dobrych spotkaniach pod wodzą nowego trenera wydawało się że w Dąbrowie Białostockiej Lubawianie powalczą o kolejne cenne punkty. W pierwszych 45 minutach nie wyglądało to źle i na przerwę obie drużyny schodziły przy remisie 1:1. W 30 minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Maciej Orpik, a tuż przed przerwą wyrównał Bazyli Jabłonowski. Druga połowa to już absolutna dominacja Dębu o czym świadczą cztery zdobyte bramki przez gospodarzy: Marcin Dzitkowski (dwie), Marcin Firańczyk, Jacek Markiewicz.

Kolejne spotkanie Motor rozegra w sobotę 26 kwietnia na własnym stadionie ze Zniczem Biała Piska. Jeśli Lubawianie chcą jeszcze realnie myśleć o utrzymaniu to koniecznie muszą sięgnąć po 3 punkty.

Skład Szynaka Motoru: Kręt - Brodziński, Wietecha, Kolcz, Józefowicz, Narojczyk (46' Remiszewski), Rzeźnikiewicz, Maj (69' Mederski), Jabłonowski (81' Waląg), Nowiński (77' Świgoń), Śnieżawski