Aktualności

Dwa karne i humory marne

• autor: krotek93, 2014-03-22 17:13

MKS Korsze 3:1 Szynaka Motor Lubawa (1:0)

W meczu 22. kolejki rozgrywek ligowych Szynaka Motor Lubawa uległ na wyjeździe MKS-owi Korsze 1:3. Jedyną bramkę dla lubawian zdobył Piotr Remiszewski.

herb: 90 minut

Dla faworyzowanych gospodarzy mecz z Motorem nie był ''spacerkiem''. Goście z Lubawy zawiesili przed MKS-em wysoką poprzeczkę. Pierwszego gola w tym spotkaniu, tuż przed przerwą zdobyła drużyna z Korsz. Do bramki Dawida Kręta piłkę skierował Paweł Miłoszewski. Druga połowa rozpoczęła się od ataku Motorowców. W 47 minucie bramkę na 1:1 zdobył Piotr Remiszewski. Niestety kilka minut później sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Jedenastkę wykorzystał Damian Roksela. Lubawianie dążyli do wyrównania, ale w 79 minucie arbiter odgwizdał kolejny rzut karny, który ponownie na gola zamienił Roksela, ustalając wynik meczu.

Skład Motoru:

Kręt - Brodziński, Kolcz, Ksiuk, Józefowicz - Remiszewski (70' Narojczyk), Maj (85' Mederski), Rzeźnikiewicz, Nowiński (76' Śnieżawski) - Jabłonowski (56' Świgoń), Klein.